Web sitemizi kullanarak Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırsınız.

Genel

Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Fikri Mülkiyet

Site’nin tasarımı dahil Site’de yer alan her türlü yazı, bilgi, yorum, görüş, haber, içerik, görsel, fotoğraf, video, görüntü, tasarım, resim, marka, logo, şekil, grafik, illüstrasyon, Site veritabanı ve Site tasarımı, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu (“FSEK”) kapsamında eser niteliğindedir

Güvenlik ve Depolama

bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik, başvuru ve sipariş işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

Kullanım Bilgileri

Kullanıcı Site’yi ve Site’de yer alan içerikleri; kişisel kullanım bilgi edinme ve Nextticaret'i satın alma amacıyla görüntüleyebilir. Bunun dışında yapılan tüm erişim ve/veya eylem hukuka aykırı kabul edilir.

Çerezler

Sitemiz HTML yazılım dilinde geliştirilmiş olup herhangi bir şekilde çerez tutmamaktadır.

IP Adresi

Güvenliğimiz gereği bağlı olduğunuz IP adresi iletişim formlarında kullanılmaktadır. Bu sayede gereksiz ve spam mesaj kontrolü sağlanmaktadır.